KASE

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg/200 mg/10 mg (vre.ionomér/Al/LDPE/papier) 1x10 ks

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg/200 mg/10 mg (vre.ionomér/Al/LDPE/papier) 1x10 ks e-shop >>

Liek obsahuje: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti (analgetikum) a pomáha znižovať teplotu, ak máte horúčku, guajfenezín, expektorans, ktor&eacu.. info >>COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg200 mg10 mg (vre.ionomérAlLDPEpapier) 1x10 ks

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg200 mg10 mg (vre.ionomérAlLDPEpapier) 1x10 ks e-shop >>

Liek obsahuje: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti (analgetikum) a pomáha znižovať teplotu, ak máte horúčku, guajfenezín, expektorans, ktor&eacu.. info >>ACC 20 mgml perorálny roztok pre deti a dospelých sol por (fľ.skl.hnedá+striekačka) 1x200 ml

ACC 20 mgml perorálny roztok pre deti a dospelých sol por (fľ.skl.hnedá+striekačka) 1x200 ml e-shop >>

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Acetylcysteín skvapalňuje hlien v dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach dýchac&iacut.. info >>ACC 20 mg/ml perorálny roztok pre deti a dospelých sol por (fľ.skl.hnedá+striekačka) 1x200 ml

ACC 20 mg/ml perorálny roztok pre deti a dospelých sol por (fľ.skl.hnedá+striekačka) 1x200 ml e-shop >>

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Acetylcysteín skvapalňuje hlien v dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach dýchac&iacut.. info >>Petit Drill sirup na suchý kašeľ 1x125 ml

Petit Drill sirup na suchý kašeľ 1x125 ml e-shop >>

Sirup na suchý kašeľ pre dojčatá (6-12 mesiacov) a deti (1-6 rokov). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 6-12 mesiacov - jedna dávka po 5 ml na jedno podanie, deti od 1 roka do 6 rokov -.. info >>STOPKAŠEĽ SIRUP pre deti - Dr.Weiss 200+100 ml navyše (300 ml)

STOPKAŠEĽ SIRUP pre deti - Dr.Weiss 200+100 ml navyše (300 ml) e-shop >>

Sirup PRE DETI obsahuje 5 bylinných extraktov HERBALICUMTM a betaglukány. Sirup je vhodný aj pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou: 100 ml sirupu obsahuje 28 g f.. info >>STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr.Weiss pri suchom a vlhkom kašli, 200+100 ml navyše (300 ml)

STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr.Weiss pri suchom a vlhkom kašli, 200+100 ml navyše (300 ml) e-shop >>

Sirup obsahuje zmes 5-tich bylinných extraktov HERBALIUMTM (skorocel, boswéllia, materina dúška, bazalka a eukalyptus) s násobným efektom pri prejavoch suchého a vlhkého kašľa*, vďaka .. info >>HERBALMED HOT DRINK kašeľ a priedušky-Dr.Weiss (skorocel, tymián, pľucnik) 1x180 g

HERBALMED HOT DRINK kašeľ a priedušky-Dr.Weiss (skorocel, tymián, pľucnik) 1x180 g e-shop >>

Výživový doplnok, originálny bylinný extrakt, so sladidlami. Kombinácia extraktov z 20 liečivých bylín napr. skorocel, tymian,  pľúcnik lekársky. 20 dávok na prí.. info >>STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr. Weiss  200+100 ml

STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr. Weiss 200+100 ml e-shop >>

Doplnok výživy obsahujúci kombináciu 5-tich rastlinných extraktov HERBALIUM: skoroceľ, boswéliu, bazalku, eukalyptus a materinu dúšku. Pomáha tlmiť kašeľ a podporuje vykašliavanie. Vhodn.. info >>STOPKAŠEĽ SIRUP pre deti - Dr.Weiss 100+50 ml navyše (150 ml)

STOPKAŠEĽ SIRUP pre deti - Dr.Weiss 100+50 ml navyše (150 ml) e-shop >>

Sirup PRE DETI obsahuje 5 bylinných extraktov HERBALICUM a betaglukány. Sirup je vhodný aj pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou: 100 ml sirupu obsahuje 28 .. info >>STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr.Weiss pri suchom a vlhkom kašli, 100+50 ml navyše (150 ml)

STOPKAŠEĽ SIRUP - Dr.Weiss pri suchom a vlhkom kašli, 100+50 ml navyše (150 ml) e-shop >>

Sirup obsahuje zmes 5-tich bylinných extraktov HERBALIUMTM (skorocel, boswéllia, materina dúška, bazalka a eukalyptus) s násobným efektom pri prejavoch suchého a vlhkého kašľa*, vďaka .. info >>BEZKAŠEĽ SIRUP Z MATERINEJ DÚŠKY DIA sir s vitamínom C 1x225 g

BEZKAŠEĽ SIRUP Z MATERINEJ DÚŠKY DIA sir s vitamínom C 1x225 g e-shop >>

Výživový doplnok so sladidlami. Bylinný špeciál z materinej dúšky lahodnej chuti je tradíciou overený výrobok s vysokým podielom extraktu materinej dúšky (Thymus serpyllum). Používa s.. info >>LEROS BABY DETSKÝ ČAJ NA KAŠEL A PRIEDUŠKY 20x1,5 g (30 g)

LEROS BABY DETSKÝ ČAJ NA KAŠEL A PRIEDUŠKY 20x1,5 g (30 g) e-shop >>

Bylinná zmes v nálevových vrecúškach určená na prípravu záparu. Spôsob použitiaDeti od 6 mesiacov do 3 rokov: 1-2 šálky denne, po lyžičkách alebo z detskej fľaše. Deti od 3 rokov: 3-.. info >>Nutrikaša probiotic - so slivkami 3x60 g (180 g)

Nutrikaša probiotic - so slivkami 3x60 g (180 g) e-shop >>

Nutrikaša probiotic je instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušenými slivkami s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Bez obsahu gluténu a laktózy. Spôsob.. info >>Nutrikaša probiotic - pšenová 3x60 g (180 g)

Nutrikaša probiotic - pšenová 3x60 g (180 g) e-shop >>

Nutrikaša probiotic je instantná zmes na prípravu pšenovej kaše s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Bez obsahu gluténu a laktózy. Spôsob použitiaObsah vrecka .. info >>Nutrikaša probiotic - CHIA a čierna ríbezla 3x60 g (180 g)

Nutrikaša probiotic - CHIA a čierna ríbezla 3x60 g (180 g) e-shop >>

Nutrikaša probiotic je instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s chia semienkami a mrazom sušenými čiernymi ríbezľami s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Bez obsa.. info >>Nutrikaša probiotic - s hruškami 3x60 g (180 g)

Nutrikaša probiotic - s hruškami 3x60 g (180 g) e-shop >>

Nutrikaša probiotic je instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušenými hruškami s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Bez obsahu gluténu a laktózy. Spôso.. info >>Nutrikaša probiotic - cranberries 3x60 g (180 g)

Nutrikaša probiotic - cranberries 3x60 g (180 g) e-shop >>

Nutrikaša probiotic je instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušenou kľukvou veľkoplodou s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Bez obsahu gluténu a laktó.. info >>COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol 10 vreciek - OMEGA PHARMA a.s.

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol 10 vreciek - OMEGA PHARMA a.s. e-shop >>

COLDREX Grip plus KAŠEĽ citrón a mentol liek úľavu od príznakov prechladnutia, chrípky aj vlhkého kašľa. COLDREX Grip plus KAŠEĽ  citrón a mentol uľaví od bolesti hlavy, bolesti v krku, horúčky, upchatého nosa a vlhkého kašľa... Viac o produkte >>Hami mliečna kaša krupicová kakaová 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša krupicová kakaová 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša krupicová kakaová je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 12.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša krupicová kakaová sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez umel.. Viac o produkte >>Hami Prvá mliečna kaša ryžová kukuričná  225g - Nutricia a.s.

Hami Prvá mliečna kaša ryžová kukuričná 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami Prvá mliečna kaša ryžovo-kukuričná je mliečna kaša určená na prvé prikrmovanie od ukončeného 4.mesiaca veku dieťatka. Hami Prvá kaša mliečna kaša ryžovo-kukuričná sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tie.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 6.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm. Bez.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša ryžová s marhuľami 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša ryžová s marhuľami 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša ryžová s marhuľami je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 6.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša ryžová s marhuľami  sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša ryžová s malinami 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša ryžová s malinami 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša ryžová s malinami je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 6.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša ryžová s malinami sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez lepku.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša ryžová s južným ovocím 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša ryžová s južným ovocím 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša ryžová s južným ovocím je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 8.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša ryžová s južným ovocím sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež poča.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša so 7 obilninami ovocná na dobrú noc 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša so 7 obilninami ovocná na dobrú noc 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša so 7 obilninami ovocná na dobrú noc obsahuje múčku z rôznych druhov obilnín, ktoré na noc dobre zasýtia. Zároveň je Hami mliečna kaša so 7 obilninami ovocná na dobrú noc dobre stráviteľná vďaka naštiepeniu obi.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 4.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm. B.. Viac o produkte >>Hami mliečna kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g - Nutricia a.s.

Hami mliečna kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g - Nutricia a.s. e-shop >>

Hami mliečna kaša ryžová s príchuťou vanilky je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 6.mesiaca veku dieťatka. Hami mliečna kaša ryžová s príchuťou vanilky sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tie.. Viac o produkte >>Amylon Bio ovsená kaša s chia semienkami matcha čajom a jablkom 240g

Amylon Bio ovsená kaša s chia semienkami matcha čajom a jablkom 240g e-shop >>

Ich konzumácia je vhodná nielen ráno na raňajky, ako je väčšina z nás zvyknutá, ale tiež pred akoukoľvek fyzickou záťažou. Obsahujú širokú škálu minerálnych látok, z ktorých vo výžive dopĺňajú najmä málo sa vyskytujúce.. Informácie >>Damodara Instantná kaša pšenová 120g

Damodara Instantná kaša pšenová 120g e-shop >>

Pohánková so sušenými jablkami a škoricou 50g Instantné kaše do hrnčeka so sušenými jablkami a škoricou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použiti.. Informácie >>Damodara Instantná kaša kukuričná 120g

Damodara Instantná kaša kukuričná 120g e-shop >>

Pohánková so sušenými jablkami a škoricou 50g Instantné kaše do hrnčeka so sušenými jablkami a škoricou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použiti.. Informácie >>Damodara Instantná kaša ryžová 120g

Damodara Instantná kaša ryžová 120g e-shop >>

Pohánková so sušenými jablkami a škoricou 50g Instantné kaše do hrnčeka so sušenými jablkami a škoricou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použiti.. Informácie >>Damodara Instantná kaša pohánková 120g

Damodara Instantná kaša pohánková 120g e-shop >>

Pohánková so sušenými jablkami a škoricou 50g Instantné kaše do hrnčeka so sušenými jablkami a škoricou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použiti.. Informácie >>Semix Proteínová kaša banánová 65 g

Semix Proteínová kaša banánová 65 g e-shop >>

Pripravte si chutnú zdravé raňajky alebo desiatu s vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty a tiež k udržaniu zdravých kostí - pri vyššom príjme bielkovín zo stravy dochádza k nižšiemu oslab.. Informácie >>Semix Proteínová kaša jahodová 65 g

Semix Proteínová kaša jahodová 65 g e-shop >>

Pripravte si chutnú zdravé raňajky alebo desiatu s vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty a tiež k udržaniu zdravých kostí - pri vyššom príjme bielkovín zo stravy dochádza k nižšiemu oslab.. Informácie >>Semix Viaczrnná kaša -80% 65 g

Semix Viaczrnná kaša -80% 65 g e-shop >>

Prinášame vám novú ovsenú kašu, ktorá má o 80% menej cukru oproti iným kašiam. Táto kaša je vhodná pre milovníkov kaší, ktorí si strážia množstvo cukru obsiahnuté v potravinách. Naše dve horúce novinky - ovsená kaša a viac.. Informácie >>Semix Ovsená kaša -80% 65 g

Semix Ovsená kaša -80% 65 g e-shop >>

Prinášame vám novú ovsenú kašu, ktorá má o 80% menej cukru oproti iným kašiam. Táto kaša je vhodná pre milovníkov kaší, ktorí si strážia množstvo cukru obsiahnuté v potravinách. Naše dve horúce novinky - ovsená kaša a viac.. Informácie >>Damodara Instantné kaše do hrnčeka kukuričná s vanilkou a makom 50g

Damodara Instantné kaše do hrnčeka kukuričná s vanilkou a makom 50g e-shop >>

Kukuričná instantná kaša do hrnčeka s makom 50g Chutí instantnej kaše do hrnčeka z prirodzene bezlepkových surovín. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené z.. Informácie >>Islamax FIN - suchý kašeľ

Islamax FIN - suchý kašeľ e-shop >>

FIN ISLAMAX 250 ML Fin islamax je sirup z produktov finklub. Islamax sirup z islandského lišajníka, prasličky, materinej dúšky a anízových semien sa využíva ako pomocník pri starostlivosti o dýchacie cesty. Je sladený medom .. popis produktu >>Chrípka | Suchý kašeľ

Heureka.sk | Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné

Potraviny a čaje

Výživa a šport | Prírodné výťažky | Kašeľ, prechladnutie

Potraviny a nápoje | Čaje a instantné nápoje | Detské čaje bylinné

Matka a dieťa | Detská výživa, náhrada materského mlieka | Detské kaše

Matka a dieťa | Choroby detí | Kašeľ

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Zápal prínosových dutín

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Vlhký kašeľ (produktívny)

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Suchý kašeľ (neproduktívny)

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Posilnenie imunity

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Nádcha z prechladnutia

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Horúce nápoje a tablety na chrípku

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Bolesť hrdla, choroby ústnej dutiny

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Bolesť a horúčka

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Detský tovar | Detská výživa | Mliečne kaše

Akcie a zľavy | Vaša lekáreň

Zdravá výživa

Porciované čaje

Pečivo

Lekárenský sortiment

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky

Kozmetika a zdravie | Kozmetika | Telová kozmetika | Telové oleje

Kaše

Jedlo a nápoje | Potraviny | Trvanlivé potraviny | Instantné jedlá a polievky | Polievky

Jedlo a nápoje | Potraviny | Trvanlivé potraviny | Dia, racio, bio potraviny | Bezlepkové potraviny

Jedlo a nápoje | Potraviny | Trvanlivé potraviny | Cereálie a műsli

Jedlo a nápoje | Nápoje | Nealkoholické nápoje | Šťavy

Detský tovar | Detská výživa | Nemliečne kaše

Detský tovar | Detská výživa | Mliečne kaše

Detská výživa

Čaje a kávy

Bezlepkové potraviny

Naša ponuka | Vyrobcovia | VŠETCI VÝROBCOVIA | Fin Club